Úspory a optimalizace provozních nákladů

Zvyšování efektivity firmy díky digitálním inovacím vede k optimalizaci provozních nákladů. Jak najít vhodné procesy a místa pro digitalizaci, která přinese vyšší vnitřní efektivitu a finanční úspory?

Máme řešení. Identifikujte s námi příležitosti k úsporám ale i investicím tak, abyste maximalizovali efektivitu a růst vaší firmy.
Analýzou firemních procesů pomocí umělé inteligence získáte objektivní informace a doporučení pro skutečně kvalifikovaná rozhodnutí.
Díky nástrojům pro procesní automatizaci uvedete úspory do života.

Ekonomické prostředí

Aktuálně nestabilní politická situace ve světě, rostoucí inflace a stále trvající dopady globální pandemie COVID19. To vše zhoršuje ekonomické výhledy na následující léta a nutí organizace klást větší důraz na nákladovou optimalizaci.
!
Inflace
Pokračující inflace způsobí výrazně vyšší náklady na výrobní zdroje a mzdy. Je třeba hledat úspory a možnosti optimalizace procesů i lidských zdrojů.
!
Ceny energií
Neplánované zdražování energií a pohonných hmot dosahuje mnoha desítek procent. Dopadem bude také  snižování profitability podniků. Je třeba hledat zdroje ke zvyšování vnitřní efektivity vedoucí ke zvýšení tržeb za nižších nákladů.
!
Mezinárodní situace
Lze očekávat další negativní vlivy. Zhoršení bezpečnostní situace, migrační vlna, nedostatek potravin a pokračující růst cen. Tyto globální skutečnosti nelze přímo ovlivňovat. Se situací je třeba se co nejlépe vyrovnat.
!
Digitalizace
Zrychlující trend digitalizace zvyšuje nároky na udržení konkurence-schopnosti a investice firem do této oblasti. Snižování nákladů na digitalizaci tedy nejsou optimálním řešením. 

Jak vybrat vhodné
optimalizační aktivity

Automatizovaná analýza business procesů

Rychlá a srozumitelná analýza firemních procesů a identifikace prostoru pro optimalizaci na základě objektivních a aktuálních dat o fungování vašich teamů a zaměstnanců.

Informované rozhodnutí

Informované rozhodnutí můžete učinit jen na základě objektivních dat. Naše analýza procesů a úkolů přinese reporty na základě tisíců ukazatelů o práci vašich zaměstnanců. Na tomto základě se rozhodnete jak zvýšit efektivitu vašich týmů a ušetřit čas i peníze.

Návrh optimalizace

Návrh optimalizace může znamenat transformaci vybraných procesů, využití softwarové robotizace nebo jen zaškolení zaměstnanců aby své úkoly odbavovali efektivněji. Cílem je v co nejkratší době podpořit splnění strategických cílů vaší organizace.

Možnosti automatizace

Automatizovaná analýza business procesů umělou inteligencí

Robotická procesní automatizace pomocí umělé inteligence

Vytěžování a automatizace procesu zpracování dokumentů

Integrace elektronického ověření identity klienta BankID

IDBox

Integrace datových schránek a automatizace komunikace

SDBox
SDBox

Zpracování daňových prohlášení zaměstnanců elektronicky

Daňovka

Přínosy automatizace

Snížení potřeby lidských zdrojů.

Úspora času zaměstnanců.

Snížení chybovosti a eliminace rutiny.

Zrychlení zpracování klientských požadavků.

Automatizace v praxi

0
let zkušeností
0 +
robotických procesů
0 měsíců
průměrná doba návratnosti investice

Vybrané reference

Naše softwarová řešení pomáhají velkým společnostem modernizovat vnitřní fungování a šetřit tak náklady. Rádi realizujeme to pravé řešení i pro Vás.

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.
Napište nám
CTA

Přemýšlíte o tom, jak můžete ušetřit a zároveň zvýšit efektivitu chodu vaší firmy?

Zanechte nám Vaše kontaktní údaje. Co nejdříve se Vám ozveme.
Kontaktní formulář

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram