Zakázkový vývoj

Pochopíme, jaké jsou Vaše potřeby a navrhneme řešení, která splní Vaše očekávání. Dlouholeté zkušenosti z různých sektorů nám umožňují realizovat skutečně komplexní projekty. Naše systémy splňují nejpřísnější normy na bezpečnost a rychlost. Nedodáváme pouze software, ale komplexní řešení pro Váš business.
Zakázkový vývoj

S čím nejčastěji našim klientům pomáháme

Agilní vývoj

Nepracujeme tak, že jen stanovíme datum odevzdání a vy pouze čekáte, co z nás ajťáků vypadne. Na pravidelných statusech je s Vámi projekt validován a je možné vylepšit nebo upravit zadání. Jak víme z praxe, v průběhu vývoje aplikace se očekávání mohou měnit.

Flexibilní přístup

Dle potřeb zákazníka volíme, zda bude výhodnější on-line či off-line aplikace. V případě potřeby volíme i kombinaci obou možností vždy tak, aby byl klient maximálně spokojen.

Mobilní aplikace

V dnešní době je kladen důraz na mobilitu a dostupnost podnikových systémů. Navrhujeme mobilní aplikace tak, aby splňovaly ty nejvyšší nároky. Nejprve zjistíme Vaše očekávání a následně naši analytici a designéři vytvoří návrh, který si s Vámi odsouhlasíme.

Konzultace

Každý potřebuje občas poradit či získat expertní vhled do problému. Pro tyto účely Vám nabízíme od konzultací, řízení projektu, sepsání RFI, až po finální validaci se zadáním. Případně pomůžeme rozvinout Vaši myšlenku, protože Vy rozumíte svému odvětví a my rozumíme tomu našemu.

Naše kompetence a služby

Analýza

Vývoj

Databáze

Testování

StringData v číslech

10 z 10 největších českých a slovenských bank jsou našimi klienty.
Přes 1000 dodaných projektů, největší v hodnotě přes 10.000 MDs.
0
let na trhu
Naše zkušenosti neustále rozvíjíme
0+
projektů
Klienti na nás dlouhodobě spoléhají
0+
spokojených klientů
Rozumíme zákazníkům a jejich potřebám

Vybrané reference

Naše softwarová řešení pomáhají velkým společnostem především z finančního sektoru. Rádi realizujeme to pravé řešení i pro Vás.

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.
Napište nám
CTA

Hledáte IT partnera
pro svůj projekt?

Spojte se s námi! Co nejdříve se Vám ozveme.
Kontaktní formulář

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram