Podporujeme Dobré víly

Na počátku roku 2022 jsme zahájili spolupráci s projektem Dobré víly dětem, který pomáhá dětem z dětských domovů po celé ČR. Dobré víly dávají dětem to nejcennější - svůj čas, lásku a pozornost. To totiž děti potřebují daleko víc než hračky.

„Hledali jsme způsoby, jak pomoci dětem, které to v životě nemají jednoduché. Jsem ráda, že jsme s generálním ředitelelm Robertem Šamánkem rozhodli pro spolupráci s organizací Dobré víly dětem a máme možnost podpořit Dětský domov Pyšely konkrétními aktivitami." 

Říká Markéta Kamenářová, HR ředitelka ve společnosti StringData.

Společným cílem StringData a projektu Dobré víly dětem je podpořit kulturní a sportovní akce, doučování a vzdělávací programy, ale i osobní rozvoj pro děti z dětského domova Pyšely.

DD Pyšely je domovem pro více než 40 dětí ve věku od 2 do 18 let. Děti zde žijí v několika rodinných skupinách. V jedné skupině jsou chlapci i děvčata různého věku, protože jen tak mohou spolu vyrůstat jako sourozenci.

V rámci iniciativy jde ze strany StringData nejen o finanční podporu. Za účasti SD v Dětském domově Pyšely aktuálně probíhá doučování, taneční a boxerský kroužek a další sportovní a volnočasové aktivity v průběhu roku 2022.

4.6.2022 jsme pro děti ve věku od 2 do 17 let zorganizovali dětský den. Organizační tým StringData a Dobré víly připravil pro děti stanoviště s různými disciplínami. Za jejich splnění děti získaly drobné dárky a občerstvení.

Jako překvapení na závěr čekala na děti grilovačka se spoustou dobrot a opékání buřtů na ohni. Celá akce se opravdu povedla a největší odměnou pro nás pro všechny byla radost a rozzářené oči dětí
z dětského domova.

Projekt Dobré víly dětem pomáhá dětem v celkem 12 dětských domovech nejen s doučováním, ale i s osobním rozvojem a pochopením, jak funguje lidská společnost i svět kolem nás. „To, co děti prožily, neovlivníme. Ale chceme, aby uvěřily, že mohou být v životě šťastné. Přejeme si, aby každé dítě z dětského domova mělo svou vílu,“ říká Angelika Nevěřilová, zakladatelka projektu Dobré víly. www.dobrevily.cz

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram