Podnikový informační systém
ERP

Open source ERP systém pro řízení všech klíčových procesů ve vaší firmě. Odoo ERP – to je jednoduchá, spolehlivá a komplexní platforma pro vaše podnikání.

Ať jste startup, střední firma nebo velká organizace, vždy je pro vás důležité řídit svůj business maximálně efektivně. S firemním informačním systémem Odoo můžete optimalizovat a zjednodušit vaše firemní procesy a zbavit se zbytečných časově náročných úkolů.

Jsme certifikovaný partner

s dlouholetými zkušenostmi z IT vývoje a implementací komplexních projektů v menších firmách i korporacích.

S čím nejčastěji našim klientům pomáháme

Jedno řešení místo mnoha aplikací

Neztrácejte čas s přepisováním dat z jedné aplikace do druhé. Mějte všechny důležité informace na jednom místě. Zjednodušte práci sobě i svým zaměstnancům. Pomůžeme vám využít modulární a vysoce konfigurovatelný ERP systém Odoo naplno.

Rychlé spuštění a široký výběr modulů ERP

Potřebujete rychle digitalizovat vybrané procesy vaší firmy? Například obchod, HR, finance, marketing nebo třeba dokumenty? Odoo díky jeho jednoduchosti a flexibilitě můžete spustit během několika dnů.

Zvýšení efektivity firemních procesů

ERP systém Odoo používá 7 miliónů uživatelů, kteří díky jednoduchému ovládání moderního a modulárního informačního systému Odoo šetří čas a náklady.

Výměna zastaralého ERP

Potřebujete přejít na moderní ERP, které nabídne nejnovější technologické novinky jako např. IoT, OCR automatické vytěžování dokumentů a chatbot? S informačním systémem Odoo  garantujeme, že nezůstanete pozadu za konkurencí.

Úspora nákladů

Potřebujete ušetřit náklady ve vašem podnikání? Provozujete drahý ERP systém? a každá úprava vás mnoho sil a prostředků? Implementujte moderní ERP systém Odoo a plaťte pouze za to, co skutečně používáte.

Průvodce ERP

Jak postupovat při výběru a implementaci podnikového informačního systému
Průvodce implementací ERP

ERP systém Odoo

Jediná platforma pro efektivní a přehledné řízení vašeho podnikání. Používat jí můžete přesně tak, jak potřebujete - po jednotlivých modulech, nebo jako komplexní ERP systém.

Vybereme pro vás tu pravou variantu Odoo. Nabízíme provoz v cloudovém řešení, hosting Odoo v našem datacentru, nebo můžeme nainstalovat Odoo do vaší infrastruktury.

Implementace

Naši konzultanti se zkušenostmi z mnoha projektů vás provedou implementací a to i jen několika vybraných modulů. Nebo zajistíme nasazení komplexního řešení pro řízení vašeho businessu. Součástí implementace je také případná migrace existujících dat a zaškolení vašich uživatelů.

Provoz

Úspěšným projektem naše spolupráce teprve začíná. Pokud se rozhodnete upravit vaše Odoo, rozšířit ho o další moduly nebo integrovat na vaše systémy a nebo jen poradit s případnými nejasnostmi, garantujeme vám péči a podporu při provozu i rozvoji Odoo.

Jste připraveni společně tvořit digitální budoucnost?

Kontaktujte nás, co nejdříve se vám ozveme.
Nebo si vyzkoušejte Odoo v interaktivní demoverzi.
CTA

Podívejte se
jak je ERP Odoo intuitivní a přehledné

DEMO Odoo ERP

Zažijte Podnikový informační systém Odoo na vlastní kůži
Odoo Demoverze subscription

Odoo v praxi

0
spokojených živatelů
0
modulů
0
let na trhu

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram