ERP - Podnikový systém

Open source ERP systém pro řízení všech klíčových procesů ve vaší firmě. Odoo ERP – to je jednoduchá, spolehlivá a komplexní platforma pro vaše podnikání.
Více info

Robotická procesní automatizace (RPA)

Využijte lépe schopností Vašich zaměstnanců a rutinní práci přenechejte robotovi. Naši RPA specialisté roboty přetváří do pracovní síly, která Vaše zaměstnance bezchybně zastoupí.
Více info

Inteligentní vytěžování a automatizace dokumentů

Zpracováváte a analyzujete velké množství dokumentů manuálně? Hledáte vhodný nástroj pro automatizaci této agendy?
Více info
Inteligentní vytěžování a digitalizace dokumentů

Integrace elektronického ověření identity klienta

Digitální občanka a digitální podpis na jedné platformě? Bankovní identita ušetří čas Vašich zákazníků a zrychlí Vaše procesy.
Více info

Digitalizace daňových prohlášení zaměstnanců

Zpracování daňových prohlášení je pro zaměstnance často nepřehledné a náročné. Z pohledu mzdových účtáren je pak, kvůli složité logistice a časové náročnosti, velmi nákladné. Toto jsme se rozhodli vyřešit digitalizací celého procesu.
Více info

Automatizace vymáhání pohledávek

Podporujeme celý proces vymáhání pohledávek od automatizace precollection a softcollection až po řízení a evidenci právního vymáhání, prodej pohledávek nebo jejich odpis. Využít ho můžete také jen na vybrané agendy. Například workout nebo správu insolvencí.
Více info
Automatizované napojení na státní správu

Poskytování bankovní součinnosti

Komplexní řešení pro poskytování zákonné součinnosti. Optimální pro banky a finanční společnosti. Zjednodušením a digitalizací celého procesu ušetříte náklady a čas Vašich zaměstnanců.
Více info

Automatizace katastru nemovitostí

Katastr nemovitostí (KN) poskytuje celou řadu cenných informací a služeb. V organizacích, kde zaměstnanci informace z KN využívají často, se vyplatí tuto komunikaci řídit a rutinní procesy automatizovat .
Více info
Katastr nemovitostí

Úspory a optimalizace nákladů

Najdeme  prostor pro úspory a investice do digitalizace.
Maximalizujeme efektivitu a růst vaší firmy.
Více info

Monitoring aplikací a IT infrastruktury

Každý výpadek Vašich aplikací nebo IT infrastruktury může být bez okamžitého zásahu velmi nákladný. Hledáte vhodný nástroj pro monitoring, měření a vyhodnocení dostupnosti Vašich aplikací a služeb?
Více info
Zakázkový vývoj

Zakázkový vývoj

Pochopíme, jaké jsou Vaše potřeby a navrhneme řešení, která splní Vaše očekávání. Dlouholeté zkušenosti z finančního a farmaceutického sektoru nám umožňují realizovat skutečně komplexní projekty.
Více info

Co-Sourcing

Osvědčení vývojáři

Hledáte IT specialisty pro svůj projekt? Nabízíme možnosti využití kapacit a zkušeností našich osvědčených kolegů a kolegyň pro Váš vlastní interní vývoj.
Více info

Hledáte IT partnera
pro svůj projekt?

Spojte se s námi! Co nejdříve se Vám ozveme.
Kontaktní formulář

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram