Posilujeme výkonný managment a aktuálně hledáme schopného a energického Provozního ředitele, který organizačně a strategicky zastřeší chod našich realizačních oddělení (Celkem 70 lidí v 6 týmech).

Hledáme zkušeného manažera, který má svou odbornou doménu vyprofilovanou v jedné z následujících oblastí – projektový management, vývoj software, analýza, testing, solutions architektura.

Uvítáme vaše zkušenosti zejména na dodavatelské straně, hands-on přístup a chuť se ponořit do detailu a chtít věci řešit a posouvat. Předpokladem je, že v některé ze svých předešlých rolích jste již vedl na projektu/liniově jeden ze zmiňovaných týmů, a máte dále chuť se plně věnovat/posunout do plně manažerské role a pracovat se svými týmy.

Budete se aktivně podílet na naplňování celkové strategie společnosti a bude součástí nejužšího vedení StringData.

Do našeho zatím šestičlenného Java týmu, který se věnuje vývoji vlastních SW produktů StringData hledáme dalšího kolegu. Hlavní náplní tvojí práce bude údržba stávajících systémů (BINF, SDBox, KNBox), řešení rozvoje těchto systémů na základě požadavků klientů a zadání od analytického týmu, spolupráce na těchto zadáních, následná realizace a asistence v průběhu testování oprav a změn. Zapojíš se také do vývoje zcela nové verze KNBoxu.

Očekáváme, že už máš předchozí zkušenosti s vývojem v Java a uvítáš posun směrem k větší samostatnosti a zodpovědnosti za uvedené produktové portfolio z pohledu vývojáře. 

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram