Hledáme posilu (ne náhradu😊) do našeho interního 3členného Test týmu, kde testujeme naše vlastní produkty KN Box, Daňovka a LoanOffice. Spolupracujeme s našimi inhouse vývojáři, analytiky, produktovými vlastníky, jsme součástí všech ceremonií ve vývoji a víme tak co a proč se děje. Produkty dodáváme formou implementačních projektů našim klientům (banky, pojišťovny a další velké společnosti).

Posilujeme výkonný managment a aktuálně hledáme schopného a energického Provozního ředitele, který organizačně a strategicky zastřeší chod našich realizačních oddělení (Celkem 70 lidí v 6 týmech).

Hledáme zkušeného manažera, který má svou odbornou doménu vyprofilovanou v jedné z následujících oblastí – projektový management, vývoj software, analýza, testing, solutions architektura.

Uvítáme vaše zkušenosti zejména na dodavatelské straně, hands-on přístup a chuť se ponořit do detailu a chtít věci řešit a posouvat. Předpokladem je, že v některé ze svých předešlých rolích jste již vedl na projektu/liniově jeden ze zmiňovaných týmů, a máte dále chuť se plně věnovat/posunout do plně manažerské role a pracovat se svými týmy.

Budete se aktivně podílet na naplňování celkové strategie společnosti a bude součástí nejužšího vedení StringData.

Nabízíme ti možnost se učit od našich šesti seniorních vývojářů a společně se podílet na vývoji našch vlastních SW řešení. Vyvíjíme vlastní SW produkty, které využívají přední národní i nadnárodní společnosti (všechny banky v ČR, Avast, PRE, Kiwi aj.).

Hlavní náplní tvé práce bude realizace zadaných úkolů/ticketů na běžících projektech údržby a rozvoje stávajících systémů, nebo při tvorbě nových. Budeš mít prostor postupně pronikat do vývoje a hodně se učit.

Náš už 10ti členný Java tým se stará o stávající systémy (Binf, Sdbox, Knbox), řeší jejich další rozvoj na základě požadavků klientů a zadání od analytického týmu, spolupracuje na těchto zadáních, participuje na následné realizaci a asistuje v průběhu testování oprav a změn. Chystáme se i postavit zcela nový produkt, vycházející z KN Boxu.

Do našeho interního týmu hledáme Analytika, který se zapojí do interního týmu analýzy a bude mít možnost se podílet na implementačních projektech dodávek našich vlastních řešení klientů. Bude se realizovat od fáze specifikace klientských potřeb, jejich popis až po řešení dopadu na funkčnost systémů s naším inhouse vývojovým týmem.

Do našeho interního týmu StringData hledáme zkušeného Business Analytika který se bude částečně podílet na projektech a zejména poskytovat podporu a vedení týmu business analýzy. Budou se hodit předchozí manažerské zkušenosti, nebo alespoň ambice tuto roli převzít z pozice Senior Business/IT Analytika.

Do našeho zatím šestičlenného Java týmu, který se věnuje vývoji vlastních SW produktů StringData hledáme dalšího kolegu. Hlavní náplní tvojí práce bude údržba stávajících systémů (BINF, SDBox, KNBox), řešení rozvoje těchto systémů na základě požadavků klientů a zadání od analytického týmu, spolupráce na těchto zadáních, následná realizace a asistence v průběhu testování oprav a změn. Zapojíš se také do vývoje zcela nové verze KNBoxu.

Očekáváme, že už máš předchozí zkušenosti s vývojem v Java a uvítáš posun směrem k větší samostatnosti a zodpovědnosti za uvedené produktové portfolio z pohledu vývojáře. 

Chcete zjistit více?

Kontaktujte nás, co nejdříve se Vám ozveme.

Napište nám
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram