Zakázkový vývoj

Pochopíme, jaké jsou vaše potřeby a navrhneme řešení, které splní vaše očekávání. Dlouholeté zkušenosti z finančního a farmaceutického sektoru nám umožňují realizovat skutečně komplexní projekty. Naše systémy splňují nejpřísnější normy na bezpečnost a rychlost. Nedodáváme pouze software, ale řešení pro váš business.

Potřeba
Náš projekt začíná vaší představou či konkrétní potřebou.
Návrh Řešení
Důkladná analýza nám umožní pro vás navrhnout to správné řešení.
Odsouhlasení Ceny a Plánu
Zahájení naší dodávky formálně začíná vaším odsouhlasením
ceny a plánu projektu.
Nastavení Cílů
Cíle vašeho projektu formálně zachytíme a plně se soustředíme na jejich splnění.
StringData
Dodávka řešení
Řešení dodáváme v požadované kvalitě a včas.
Tenký i tlustý klient

Dle preferencí zákazníka volíme zda bude výhodnější online či offline aplikace. Zároveň v případě potřeby volíme i kombinaci obou možností vždy tak, aby byla na straně klienta spokojenost.

Mobilní aplikace

V dnešní době je kladen důraz na mobilitu a dostupnost podnikových systémů. Navrhujeme mobilní aplikace tak, aby splňovaly ty nejvyšší nároky. Nejprve zjistíme Vaše očekávání od aplikace a následně naši analytici a designéři vytvoří návrh, který si s Vámi odsouhlasíme.

Vývoj

Nepracujeme tak, že jen stanovíme datum odevzdání a vy pouze čekáte co z nás ajťáků vypadne. V pravidelných statusech je s vámi dílo validováno a je možné vylepšit, či změnit zadání. Jak víme z praxe v průběhu vývoje aplikace se očekávání může měnit.

Konzultace

Každý potřebuje občas poradit či získat expertní vhled do problému. Pro tyto účely Vám nabízíme konzultace od řízení projektu, sepsání RFI, až po finální validaci se zadáním. Případně pomůžeme rozvinout vaši myšlenku - protože vy rozumíte svému odvětví a my rozumíme IT.

Whether you enjoy city breaks or extended holidays in the sun, you can always improve your travel experiences by staying in a small, charming hotel, where the atmosphere is welcoming and friendly and the service is fabulous.
“Pracovat v takto rychle rostoucím odvětví je výzva. Výzvy mám rád a nemožné není odpověď. Baví nás přijít s aplikací, která má wow efekt u klienta. Slyšet nadšení klienta je přesně to, co potřebujeme - je palivo mého týmu"
Ondřej Kozel
Ředitel zakázkového vývoje

Naše principy

Naší prioritou je integrita, transparentnost a férovost.
Budujeme dlouhodobá partnerství.
INTEGRITA
TRANSPARENTNOST
FÉROVOST
Máte vlastní projekt k realizaci?
Spojte se s námi!
This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website you agree to this.