contact

Back

Bank ID

Digitální občanka a digitální podpis na jedné platformě.

Bankovní identita ušetří čas Vašich zákazníků a zrychlí Vaše procesy. Díky naší platformě Bankovní identity, která využívá BankID, ověříte totožnost klienta on-line na pár kliknutí nebo podepíšete smlouvu s Vašimi zákazníky digitálně. Zjednodušením a digitalizací celého procesu šetříte náklady a čas Váš i Vašich klientů.
Hlavička - obrázek produktu

Back

Jaké jsou přínosy integrace BankID ve Vaší společnosti?

ocr

Úspora nákladů

Digitální ověření identity snižuje náklady na čas Vašich zaměstnanců a usnadňuje podpisy smluv.

ocr

Časová úspora

Zrychlení a zjednodušení celého procesu ověření identity on-line šetří Váš čas i čas Vašich klientů a zaměstnanců.

ocr

Zlepšení zákaznické zkušenosti

Zákazník se jednoduše přihlásí do svého bankovnictví a elektronicky ověří svoji totožnost.

Snadný start a jednoduchá implementace

Ukážeme Vám, jak BankID funguje. Provedeme analýzu oblastí, kde efektivně BankID využít (procesy schvalování úvěrů, podpisy pracovněprávních dokumentů nebo autorizace uživatele).

Provedeme Vás onboardingem a zasmluvněním BankID a pomůžeme se na BankID připojit.
Zajistíme integraci vašich systémů na BankID pomocí naší platformy IDBox.
Nastavíme webové rozhraní, kde si klient může smlouvu před podpisem prohlédnout.
Nastavíme workflow vám na míru (např. notifikace na klienta, který nedokončil proces podpisu smlouvy).
Zajistíme podporu při využívání BankID a rozvoj dalších služeb a procesů
Obrazek intro ocr

Platforma bankovní identity IDBox

Naše platforma využívá BankID jako poskytovatele cílové služby a nabízí nadstavbové funkce, jako například komplexní přehled o využití BankID, všechny podepsané smlouvy uložené přehledně na jednom místě a další. Platformu postupně rozvíjíme tak, aby byly všechny potřebné funkce související s BankID na jednom místě.

Kdy je BankID vhodné řešení?

Naši klienti využívají Bankovní identitu nejčastěji v následujících procesech:

Máte uživatele, kteří nemají vlastní přihlašovací údaje? Zajistěte jim přístup do Vašich internetových služeb a portálů pomocí BankID. Uživatel se jednoduše přihlásí do svého bankovnictví a elektronicky ověří svoji totožnost nebo se přihlásí do klientské zóny na dálku

Důvěryhodné podepisování dokumentů na dálku bylo v minulosti podmíněno elektronickým podpisem. Dnes může každý, kdo má běžný účet a internetové/mobilní bankovnictví v bankách účastnících se BankID, podepsat dokument pomocí BankID.

Chcete se zbavit složitého požadování dvou dokladů a video ověření žadatele o úvěr či jinou finanční službu? Využijte BankID. Tím se také zbavíte „korunových“ plateb žadatele pro naplnění zákonných požadavků KYC.

Musíte u Vašich klientů ověřit identitu a provést AML při zahájení poskytování nějaké služby, zpravidla finanční? I zde lze pro digitální formu využít BankID.

Obrazek intro ocr

Proč si vybrat StringData?

V oblasti finančních služeb a institucí se pohybujeme přes 20 let. Jsme certifikovaný partner BankID. Přemýšlíme nad tím, jak a kde je vhodné BankID ve Vaší organizaci využít. Máme platformu bankovní identity IDBox, která zrychlí a zjednoduší využívání BankID ve Vašich systémech a procesech. Pomůžeme Vám s celou agendou od A do Z.

Zajímavé články z našeho blogu:

Hledáte řešení v této oblasti? Kontaktujte nás

This website uses cookies to provide services, personalize ads and analyze traffic. By using this website you agree to this.