StringData Děláme houpačky, co se houpou

Jsme IT firma, která rozumí vašemu byznysu. Naše softwarová řešení pomáhají velkým společnostem především z finančního sektoru. Rádi vymyslíme a realizujeme to pravé řešení i pro vás. Všechno, co děláme, děláme totiž spolu s našimi zákazníky. Hledat nová řešení a nápady nás baví.

Na trhu jsme od roku 1993 a dodáváme mnoha českým firmám informační technologie a systémy. Specializujeme se na úvěrové produkty a navazující procesy, collateral management, collections, poskytování bankovní součinnosti a dohled a optimalizaci IT infrastruktury.

Kdo už se na nás spoléháProč houpačky

V čem se lišíme od většiny IT firem?

  • Propojujeme IT s byznysem – víme, jak fungují procesy ve vaší společnosti, rozumíme vašim potřebám a umíme navrhnout jejich řešení.
  • Děláme to, co zákazník skutečně potřebuje – problémy řešíme spolu s vámi.
  • Dodáním to nekončí – víme, že vaše potřeby se vyvíjí. O řešení se staráme i po jeho spuštění a hledáme nová zlepšení.
  • Máme bohaté zkušenosti – na naše řešení se dnes spoléhá celá řada společností.

Za kvalitu našeho řešení ručíme

„Se společností StringData úspěšně spolupracujeme již řadu let. Oceňujeme zejména flexibilitu a kvalitu v oblasti vývoje systémů pro zpracování hypotečních a komerčních úvěrů a systému pro poskytování bankovní součinnosti. Projekty, na kterých se StringData podílela, nám umožnily ve velmi krátkém čase uvést na trh inovativní produkty oblasti hypoték a dosáhnout úspor při automatizaci procesů při práci s katastrem, a to vše při naplnění klíčových projektových metrik. I to je potvrzením, že se jedná o stabilního a spolehlivého dodavatele naší společnosti, který zaručuje odpovídající kvalitu a splnění požadavků ze strany GE Money Bank.“

Jiri Truhlar, IT Senior Manager
IT PM O& Product Systems, Moneta Money Bank, a.s.

„Společnost StringData je po dlouhá léta kvalitním a spolehlivým dodavatelem IT řešení automatizace našich procesů. IT aplikace a jejich moduly, které byly touto společností dodány, následně dlouho a efektivně pomáhají při řešení primárních služeb, které naše společnost poskytuje pro naše zákazníky a usnadňuje komunikaci s našimi dodavateli. Navíc společnost StringData disponuje týmem kvalitních poradců, kteří byli v několika případech schopni pomoci najít to nejlepší řešení pro naše potřeby.“

Aleš Polák, Technický ředitel, Arval CZ s.r.o.