Víme, že pro skvělý výsledek je klíčová výborná spolupráce. Při práci jsme neformální, zato efektivní. Důležitější než procesy, administrativa nebo hierarchie je pro nás co nejlepší výsledný produkt. Máme rádi náročné úkoly a hledáme nová řešení. Učíme se a inspirujeme i mezi sebou, abychom mohli pro naše klienty vyvíjet co nejlepší produkty a bavilo nás to. Je pro nás důležité vidět smysl v tom, co vytvoříme. A ten hledáme i mimo kanceláře a pracovní dobu, společně se bavíme a společně i pomáháme tam, kde je to třeba.

Naši vedoucí

Robert Šamánek Robert Šamánek (CEO)

„Jakožto jediný vlastník společnosti k ní mám otcovský vztah, myslím na ni, kudy chodím :-). Mám rád, když je práce více než méně, věci správně odsýpají a když večer člověk usíná s tím, že den „stál za to“.“
„Inspirací je pro mě Sir E.Shackleton a jeho cesta v r.1914 s cílem překonat Antarktidu. Uvízli v ledu a dva roky bojovali o přežití. Zachránili se díky lidské vůli, týmové spolupráci a schopnosti překonávat překážky. Neuvěřitelný příběh!“

Miloslav Laštovička Miloslav Laštovička (COO)

„Pro mě je důležité hrát na rovinu a zaměřovat se na to podstatné. Každá aktivita smysl buď má nebo nemá a podle toho k ní přistupuji.“
„Rád beru odpovědnost do svých rukou – cestu si buď najdu, nebo ji vytvořím.“
„Jediná moje jistota je změna.“

Jak se bavíme i pomáháme

Fotbalový turnaj – červenec 2018
V červenci jsme si porovnali své síly ve fotbalovém turnaji. Jednotlivá oddělení složila své týmy a společně jsme si skvěle zahráli. Všichni bojovali ze všech sil. Za odměnu byl připravený steak na grilu :-).
Výlet do Boskovice – červen 2018
V červnu jsme se společně vydali do Boskovic, kde jsme se ubytovali v nádherném prostředí hned u zámku a pod hradem. V sobotu jsme se trochu „potrápili“ v lanovém parku Velká dohoda a následně jsme procházkou došli na oběd a navštívili nádhernou jeskyni Balcarku. Pěšky jsme se přesunuli k Macoše, abychom si ověřili, kdo se bojí výšek a kdo ne. Večer jsme unavení vrátili do hotelu a kdo měl ještě sílu, navštívil místní taneční klub. V neděli cestou do Prahy jsme v autobusu všichni spali.
Návštěva vinných sklípků ve Valticích – listopad 2017
Tentokrát jsme pojali společný víkend hodně pohodově. Vyjeli jsme navštívit Vinné sklípky ve Valticích. Tedy tentokrát žádný sport, ale hlavně dobré jídlo a pití. V pátek večer jsme se o vínu něco málo dozvěděli (trochu teorie a trochu toho koštování) a užili si Cimbálovou kapelu. V sobotu nás čekala procházka po Valticích jak jinak než na Kolonádu Reistna a jak jinak než Valtického podzemí. Víkend to byl náročný, ale užili jsme si ho.
Záchranářský víkend – červen 2017
V červnu jsme si během společného víkendu vyzkoušeli na vlastní kůži, jak poskytnout kolegům první pomoc – bez chyb a mýtů. Efektivní a někdy i dobrodružnou cestou jsme zjistili, že teorie je úplně něco jiného, než když pak člověk v dané situaci čelí obavám, ostychu a ubíhajícím vteřinám. Poté, co jsme prošli přípravou, jsme byli vysláni do terénu, kde jsme čelili různým krizovým situacím, které jsme se snažili v týmech co nejlépe zvládnout. Večer jsme si zaslouženě užili odpočinek a zábavu.
Vánoční večírek – prosinec 2016
Práce je naši zábavou a proto jsme konec roku oslavili ve stylu našich produktů. Akce se konala v prostorách pivovaru a proto prohlídka a ochutnávka nesměla chybět.
Víkend v Českém ráji – květen 2016
V červnu jsme společně vyjeli do Českého ráje. A jako v ráji jsme si připadali. Užili jsme si nádheru Prachovských skal i romantické ubytování pod hradbami Trosek. V sobotu jsme na kolech všichni šlapali, co síly daly a většina z nás výlet 30km zvládla bez dlouhodobých zdravotních následků. Útěchou nám byly krásné skály, strmé pískovcové stěny, náhorní plošiny s vyhlídkou a společné „večery“ do ranních hodin.
Vánoční večírek na jedné lodi – prosinec 2015
Jedna loď … jedna paluba … stejný vítr … stejný směr … Konec roku jsme oslavili na lodi v podobě námořníků, vodáků, pirátů a dalších vodních živlů. Nikdo se neutopil, jedeme dál. A minimálně stejnou rychlostí jako loni :-).
Pomoc v Domově u Anežky – říjen 2015
Dobrých skutků není nikdy dost a letos jsme pro změnu místo dětí zamířili pomáhat seniorům do Domova u Anežky. Už máme vyzkoušené, že nejlépe nám jdou manuální práce. Když jsme odjížděli, vypadalo zábradlí kolem velké části areálu jako nové a všechna okna se leskla tak krásně, že o nás dokonce napsali i článeček do místních novin.
Víkend na Lipně – květen 2015Víkend na Lipně – květen 2015Víkend na Lipně – květen 2015
Víkend na Lipně – květen 2015
Jestli nás něco dlouho lákalo, bylo to Lipno. Je tam takových možností, že se to za víkend skoro ani nedalo stihnout. Prošli jsme se mezi korunami stromů, střihli si cyklovýlet a nakonec jsme se na raftech doplavili do Rožmberka. A minimálně stejně dobré jako sport byly místní restaurace, bez kterých bychom takové výkony nedali.
Víkend na Lipně – květen 2015Víkend na Lipně – květen 2015
Basket pod dohledem profíka – listopad 2015
Máme rádi, když je někdo v něčem dobrý. Nejen v práci. Jeden z kolegů hraje závodně basketbal a vzal si nás do parády. Takže jsme na koš házeli pod jeho dohledem opravdu stylově a dokonce nám to tam i padalo.
Basket pod dohledem profíka – listopad 2015Basket pod dohledem profíka – listopad 2015
Pomáhali jsme v Dětském centru Veská – duben 2015
Každý rok si dáme minimálně jeden dobrovolnický víkend. Tentokrát jsme jeli pomáhat do Dětského centra Veská nedaleko Pardubic. Opravili jsme dětské postýlky, natřeli prolézačky i topení a pomohli se stěhováním i úklidem.
Pomáhali jsme v Dětském centru Veská – duben 2015Pomáhali jsme v Dětském centru Veská – duben 2015
Vánoční večírek – prosinec 2014
Společně to dává smysl. Právě toto bylo tématem vánočního večírku, kde jsme se proměnili v jednotlivé chemické prvky, abychom mohli tvořit smysluplné sloučeniny. Celý večer stylově doplnila molekulární kuchyně.
Vánoční večírek - prosinec 2014Vánoční večírek - prosinec 2014
Robertovy kulatiny – červenec 2014
Tentokrát byla narozeninová oslava našeho nejvyššího ještě větší než obvykle. Měl totiž kulatiny. Přichystali jsme mu pěknou řádku překvapení v podobě různých soutěží a dárků. Největší úspěch měla kapela složená přímo z našich kolegů. Nejsou to žádní profíci, tak předtím hodně nacvičovali, aby to pak pořádně rozbalili. Jasný vrchol večera!
Robertovy kulatiny – červenec 2014Robertovy kulatiny – červenec 2014
Několik metrů nad zemí – říjen 2014
Láká nás všechno možné, tak jsme zkusili i lezení. Nejdříve měli někteří z horolezecké stěny velký respekt, ale nakonec si všichni vyzkoušeli vylézt i na nejvyšší část. Ve výšce kolem deseti metrů nad zemí to nebylo pro každého jednoduché, ale ta euforie, když to zvládnete, za to stojí.
Několik metrů nad zemí – říjen 2014Několik metrů nad zemí – říjen 2014
Kroužení na in-line bruslích – srpen 2014
Několik nadšenců do in-line bruslí si chtělo vyzkoušet, jaké to je jezdit na bruslařském okruhu. Tak jsme si ho zamluvili a je fakt, že to tam frčelo ještě líp než třeba na Letné nebo ve Stromovce. Nejdříve jsme si dali pár koleček na rozehřátí, ale pak už jsme to nevydrželi a závodili. A kupodivu bez zranění.
Kroužení na in-line bruslích – srpen 2014Kroužení na in-line bruslích – srpen 2014
Cyklovýlet do Velkých Popovic – květen 2014
Kolo má většina z nás ještě radši než badminton, tak si občas vyrazíme na výlet. Tentokrát jsme jeli z Prahy po pěkných cyklostezkách do Velkých Popovic, kde na nás čekala příjemná odměna – dobré jídlo a studené pivo. Cesta zpátky už byla pravda trochu náročnější, ale jenom k vlaku. Pak už to bylo v pohodě.
Cyklovýlet do Velkých Popovic – květen 2014Cyklovýlet do Velkých Popovic – květen 2014
Badmintonový turnaj – duben 2014
Největší relax je pro většinu z nás sport. Tentokrát jsme si dali turnaj v badmintonu, přihlásilo se asi dvacet borců a bylo to dost napínavé. Na první pohled to totiž vypadá jako docela pohodový sport, ale je to dost makačka. I po tom malém kurtu se člověk hodně naběhá.
Badmintonový turnaj – duben 2014Badmintonový turnaj – duben 2014
Western v Šiklově mlýně – říjen 2013
V rámci našich firemních víkendů nejezdíme jen pomáhat, ale i relaxovat a pořádně si zablbnout. Tentokrát jsme vyrazili do westernového městečka v Šiklově mlýně. Zapráskali jsme si bičem, jezdili na koni, rýžovali zlato a taky jsme si zkusili pár napínavých rozstřelů. A přestože to některým z nás v dobové garderobě vyloženě slušelo, měli jsme ji jen na jeden večer a v kanceláři dál chodíme v džínách.
Western v Šiklově mlýně – říjen 2013Western v Šiklově mlýně – říjen 2013
Pomáhali jsme dětem ve Vysoké Peci u Chomutova – květen 2013
Občas si uděláme takzvaný SD (StringData) víkend. Tenhle jsme věnovali dětskému domovu Vysoká Pec nedaleko Chomutova. Nasekali jsme dříví a postavili jsme pro děti přístřešek, zrestaurovali jsme lavičky, natřeli zábradlí, vyčistili okolní les v areálu dětského domova. Za odměnu jsme dostali výborné domácí buchty.
Pomáhali jsme dětem ve Vysoké Peci u Chomutova – květen 2013Pomáhali jsme dětem ve Vysoké Peci u Chomutova – květen 2013