StringData jako přednášející na konferenci SmithNovak Recruitment ČR

StringData logo CMYK

1.června 2018 jsme se zúčastnili konference pořádané společností SmithNovak „Recruitment ČR“. Měli jsme možnost vyslechnout si zajímavé informace a zkušenosti firem z různých oblastí, jak získat a udržet talenty v současné složité situaci na trhu práce. Den byl opravdu nabytý nejrůznějšími tématy.

Pavla Teplá ze StringData se zaměřila na téma „Možnosti využití technologií v reakci na současnou situaci na trhu“. Její prezentace byla zaměřená na to, jak automatizace a SW robotizace už dnes může pomáhat firmám zvládnout větší agendu tím, že jednoduše využijí SW roboty pro administrativní/operativní opakující se práci a své zaměstnance alokují na složitější, kreativnější, přínosnější a často zábavnější úkoly.

Představila mimo jiné HRBota, což je jeden ze SW robotů, který HR kolegům výrazně šetří čas v oblasti kontaktování a komunikace s kandidáty na sociálních sítích. Pavla Teplá zdůraznila vizi, podle které moderní HR je HR, které je více o lidech a méně o administrativě. Apelovala na HR kolegy, aby se o téma SW robotizace začali zajímat už nyní a stali se tak silnými partnery pro management.

StringData jako přednášející na konferenci SmithNovak Recruitment ČR

Označeno tagy:
Publikováno: